Marguerite Moreau

Marguerite C. Moreau

6,8
665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marguerite Moreau

Jak wam się podobała jej gra w "Królowej potępionych"?

Miluska

Hmm... film mi się podobał, jej gra też.

Zzzz

film całkiem całkiem ale jesli nei porównywac do orginału ( wtedy to krew człowieka zalewa ) Marguerite była swietna i to głównie ze względu na nią lubie ten film bo bardzo lubie Jessie w jej wykonaniu

Miluska

jest bardzo ładna ale Aktorstwo to nie tylko pozowanie ale tez gra..a jej gra jest słaba bynajmniej w tym filmie.

Miluska

...zagrała tak jak wszyscy aktorzy w tym filmie...
nijako

Snaga_Przeklety

Fajnie tam zagrała, ale film ogólnie taki sobie :/

Miluska

A mi sie filmik bardzo podobał i jej gra.. no ładna jest i sama w sobie fajnei zagrała :P

Miluska

Jej gra...
Hmm, świetna :)
Nie, naprawdę bardzo dobra. I (nie żebym była lesbijką czy coś) jest ładna.

Miluska

Nom, kazda kobieta chyba przyzna , ze ladna jest.. taka delikatna i w ogole ;) . . A w szczegolnosci na koncu juz z zabkami.. :D

eloe

Jak dla mnie, to ona totalnie do tej roli nie pasowała. Może grac umie, nie wiem, nie widziałam innych filmów z nią, ale nie pasowała do roli Jesse w "Queen of the damned".

Miluska

Mi się jej gra nie podobała. Bardzo papierowa i właściwie bez wyrazu.

A uroda? Raczej nie mój typ, chociaż ma coś w sobie.

sile

jak ją pierwszy raz widziałam, myślałam, że ma zespół Downa i nie mówię tego złośliwie. Dziwna kobieta ze specyficzną twarzą.

Miluska

kojarzy mi sie tylko z rol w "poteznych kaczorach" i "uwolnic orke" , fajnie bylo ja znowu zobaczyc w "Królowej potępionych". Zmieniła sie hehe oczywiscie na+

Miluska

moim zdaniem nie pasowała do tego filmu. mogli wybrać jakąś bardziej atrakcyjna aktorkę, albo przynajmniej ją lepiej ucharakteryzować. mnie np baaardzo sie nie podobały te jej koczki :/ albo makijaż, który do niej nie pasował. a gra - właśnie - nic ciekawego.

Miluska

Według mnie nie była zbyt dobra. W sumie nie mam nic do jej sposobu grania, ale czegoś jej brakowało... Trudno mi było zrozumieć, czemu aż tak zafascynowała Lestata. Poza tym, jak słusznie zauważyła osoba nade mną, miała trochę zbyt dziwaczne te fryzury. I w ogóle nie pasowała mi na wampirzycę. Jakoś tak dziwnie przy nich wyglądała.

Miluska

Jej gra? Okropna . . .

Miluska

Było ok. W sumie nawet dobrze. Ładny miała głos, jak mówiła, ale najlepszą barwę głosu miał Stuart Townsend. Jak mówił, to aż miałam ciarki. Wiem, że to nie on śpiewał w filmie.

użytkownik usunięty
Metropholis

Zagrała w miarę dobrze. Choć zawsze mogłoby być lepiej. Ogólnie film według mnie dobry, często do niego powracam.

Miluska

Jezu , robili z niej takie dziwadło fryzurami i ciuchami że w pewnym momencie załamałam ręce. Końcowa scena kiedy Jesse upada leży na podłodze jak już królowa została pokonana i cały kadr zajmują jej tragiczne wielkie buty ortopedyczne z obcasem jak kawał cegły. A już ostatnia minuta filmu kiedy Jesse jest już wampirem zdołowała mnie jeszcze bardziej bo wtedy Moreau wyglądała pięknie i rasowo - nie można było tak od razu? Wiem że trzeba było jakoś pokazac przemianę ale nie trzeba jej było aż tak masakrowac kiedy występowała jako człowiek :/
Ale oczywiście na wyglądzie sie nie kończy , wiec co do gry aktorskiej , moim zdaniem ta aktorka nie odegrała swojej roli dobrze ponieważ po obejrzeniu całego filmu nie potrafiłam zrozumiec dlaczego wampir Lestat zainteresował się tak bezbarwną postacią jaką odegrała Moreau.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones